11 Hødd-lag til Norway cup

Til helga startar Norway cup med 11 Hødd-lag på plass.

Mange Høddlag på Norway cup

Søndag 28. juli startar Norway cup opp med innleiande seriespel for alle Hødd-laga. Over 180 spelarar frå Hødd vert innkvarterte på Tåsen skule. Det vert ein stor delegasjon farga i blått og kvitt på Ekebergsletta og andre kamparenaer neste veke. Mange foreldre og søsken og anna slekt vil vere der og heie på Høddspelarane. Vi gler oss stort til turneringa. Dei fleste Hødd-laga med trenarar og lagleiarar kjem laurdag til Oslo og alle laga skal i aksjon søndag.
Det er meldt fint og varmt sommarvær heile veka. Av lag vi har med; J19 7-ar, G16 med 1. og 2. lag 11-ar og eit 7-ar lag, G14 11-ar og eit 7-ar lag, G13 2 11-ar lag, J16 11-ar, J14 11-ar, J13 11-ar.

Oversikt over innleiande puljespel og kampar finn du under her. Hødd Fotball prøver å oppdatere resultat og hendingar kvar dag gjennom veka.

 

 

Klasse B - Gutter 11-er, 15/16 år
 
B - Pulje 17
Bergen Nord 1     Hvit
Frigg 2     Hvit-Blå
Hødd 2     Blå
Rjukan     Hvit
1 16 0 17 001   Hødd 2   - Frigg 2     28.07 - kl. 10:00   B1 / Bjølsen         
1 16 0 17 004   Bergen Nord 1   - Hødd 2     29.07 - kl. 13:15   12 / Ekeberg         
1 16 0 17 006   Hødd 2   - Rjukan     30.07 - kl. 18:30   20 / Ekeberg         
 
B - Pulje 34
Falkeid IL 1     Blå
Hødd 1     Blå
International FC     Green
Vang FL     Gul
1 16 0 34 001   Vang FL   - Hødd 1     28.07 - kl. 11:00   12 / Ekeberg         
1 16 0 34 003   Hødd 1   - International FC     29.07 - kl. 10:00   8 / Ekeberg         
1 16 0 34 006   Hødd 1   - Falkeid IL 1     30.07 - kl. 14:30   A3 / Abildsø         
 
Klasse C - Gutter 11-er, 14 år
 
C - Pulje 23
Fagernes 2     Brun
Hødd     Blå
Kopervik     Hvit
Vestli     Grønn
1 14 0 23 002   Hødd   - Fagernes 2     28.07 - kl. 17:30   B2 / Bjølsen         
1 14 0 23 003   Kopervik   - Hødd     29.07 - kl. 09:00   B4 / Bjølsen         
1 14 0 23 005   Vestli   - Hødd     30.07 - kl. 09:00   19 / Ekeberg         
 
Klasse D - Gutter 11-er, 13 år
 
D - Pulje 8
Eina SK     Rød-Blå stripete
Hødd 1     Blå
Oppegård     Gul
Øvrevoll/Hosle IL *     Hvit
1 13 0 08 001   Oppegård   - Hødd 1     28.07 - kl. 09:00   A4 / Abildsø         
1 13 0 08 003   Hødd 1   - Eina SK     29.07 - kl. 15:30   B4 / Bjølsen         
1 13 0 08 005   Øvrevoll/Hosle IL *   - Hødd 1     30.07 - kl. 08:00   9 / Ekeberg         
 
D - Pulje 30
Ellingsrud IL     Gul
Hødd 2     Blå
Nordstrand 2     Hvit
Vigør     Brun
1 13 0 30 001   Nordstrand 2   - Hødd 2     28.07 - kl. 17:30   A2 / Abildsø         
1 13 0 30 003   Vigør   - Hødd 2     29.07 - kl. 13:15   8 / Ekeberg         
1 13 0 30 006   Hødd 2   - Ellingsrud IL     30.07 - kl. 17:30   5 / Ekeberg         
 
Klasse E - Gutter 7-er, 15/16 år
 
E - Pulje 5
Åndalsnes IF 1     Gul/Blå
Hødd     Blå
Oppdal 2     Grønn
Ullern Schwett     Hvit
1 16 7 05 002   Ullern Schwett   - Hødd     28.07 - kl. 13:00   E13 / Ekeberg         
1 16 7 05 004   Oppdal 2   - Hødd     29.07 - kl. 16:00   E14 / Ekeberg         
1 16 7 05 006   Hødd   - Åndalsnes IF 1     30.07 - kl. 14:30   BE4 / Bjølsen         
 
Klasse F - Gutter 7-er, 13/14 år
 
F - Pulje 21
Bjørn, IL 2     Raud
Hødd     Blå
Lesja/Lesjaskog 1     Rød
Nordstrand 1     Hvit
1 14 7 21 001   Bjørn, IL 2   - Hødd     28.07 - kl. 09:00   E19 / Ekeberg         
1 14 7 21 004   Lesja/Lesjaskog 1   - Hødd     29.07 - kl. 15:15   AE6 / Abildsø         
1 14 7 21 005   Hødd   - Nordstrand 1     30.07 - kl. 11:15   E15 / Ekeberg         
 
Klasse R - Jenter 11-er, 15/16 år
 
R - Pulje 6
Gol IL     Rød
Hødd     Blå
Lye IL     Gul-Blå
Smørås IL     Blå
2 16 0 06 002   Smørås IL   - Hødd     28.07 - kl. 18:30   R5 / Rustad         
2 16 0 06 003   Gol IL   - Hødd     29.07 - kl. 13:15   F1 / Furuset         
2 16 0 06 006   Hødd   - Lye IL     30.07 - kl. 19:30   8 / Ekeberg         
 
Klasse S - Jenter 11-er, 14 år
 
S - Pulje 10
Hødd     Blå
Korsvoll     Blå
Lørenskog     Blå
Varhaug IL     Grønn
2 14 0 10 001   Varhaug IL   - Hødd     28.07 - kl. 09:00   A3 / Abildsø         
2 14 0 10 004   Korsvoll   - Hødd     29.07 - kl. 15:30   10 / Ekeberg         
2 14 0 10 006   Hødd   - Lørenskog     30.07 - kl. 15:30   F3 / Furuset         
 
Klasse T - Jenter 11-er, 13 år
 
T - Pulje 3
Bækkelagets SK     Gul
Haugar     Blå
Hødd     Blå
Oppegård IL     Gul
Team Nes     Hvit
2 13 0 03 001   Hødd   - Oppegård IL     28.07 - kl. 11:00   A4 / Abildsø         
2 13 0 03 004   Hødd   - Haugar     29.07 - kl. 11:00   B4 / Bjølsen         
2 13 0 03 006   Hødd   - Bækkelagets SK     29.07 - kl. 15:30   8 / Ekeberg         
2 13 0 03 008   Team Nes   - Hødd     30.07 - kl. 12:00   A4 / Abildsø         
 
Klasse W - Jenter 7-er, 17/18/19 år
 
W - Pulje 3
Hødd     Blå
Kacanikasja *     Red
Lyn     Rød/Hvit
Sund SK     Kvit
Træff *     Hvit
2 19 7 03 001   Hødd   - Lyn     28.07 - kl. 12:45   BE5 / Bjølsen         
2 19 7 03 003   Hødd   - Sund SK     29.07 - kl. 12:00   AE6 / Abildsø         
2 19 7 03 007   Kacanikasja *   - Hødd     30.07 - kl. 09:00   E11 / Ekeberg         
2 19 7 03 008   Hødd   - Træff *     30.07 - kl. 12:00   E15 / Ekeberg         


 

Hødd-flagg
Siste nytt
Kampar på Høddvoll i påska
Damelaget, Hødd 2 og G16 skal spele kampar på Høddvoll i påska.
Espen Standal vs Tromsdalen
Siste nytt
Høgdepunkt frå 2. serierunde
Sjå høgdepunkt frå alle 1. divisjonskampane på Hødd-TV.
Eirik Ulland Andersen
Siste nytt
Billettinfo Fredrikstad - Hødd
Mandag 21. april speler Hødd borte mot Fredrikstad. Sjå informasjon om billettar her.
Trening
Siste nytt
A-lagets treningstider
Sjå når A-laget skal trene i påska.

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne sida krev Adobe Flash-plugin. Klikk her for å lasta ned nyaste versjon av Flash Plugin.

Sjå fleire videoar

Kampar på Høddvoll i påska

Høgdepunkt frå 2. serierunde

Billettinfo Fredrikstad - Hødd

A-lagets treningstider

Bilete av ballhentarane søndag

Bylagskamp mot Ålesund - Siger 3-2

Mest lest

Kampar

Sjå alle
  • 1. divisjon

    borte, 21 april 2014 - 13:00

    Fredrikstad

    2d 21:55:32

    Fredrikstad
  • NM Cupen

    borte, 24 april 2014 - 18:00

    Larsnes / Gursken

    6d 2:55:32

    Larsnes / Gursken
  • 1. divisjon

    hjemme, 27 april 2014 - 18:00

    Hødd

    9d 2:55:32

    Hødd
  • 1. divisjon

    borte, 01 mai 2014 - 18:00

    Mjøndalen

    13d 2:55:32

    Mjøndalen
  • 1. divisjon

    hjemme, 04 mai 2014 - 18:00

    Hødd

    16d 2:55:32

    Hødd
  • 1. divisjon

    borte, 11 mai 2014 - 18:00

    Bryne

    23d 2:55:32

    Bryne
  • Treningskamp

    borte, 09 mars 2014 - 19:00

    Viking

    4

    -

    Viking

    1

  • Treningskamp

    borte, 12 mars 2014 - 17:00

    Ranheim

    3

    -

    Ranheim

    0

  • Treningskamp

    borte, 22 mars 2014 - 14:00

    Sogndal

    0

    -

    Sogndal

    1

  • Treningskamp

    hjemme, 30 mars 2014 - 16:00

    Hødd

    5

    -

    Hødd

    0

  • 1. divisjon

    borte, 07 april 2014 - 19:00

    HamKam

    0

    -

    HamKam

    1

  • 1. divisjon

    hjemme, 13 april 2014 - 18:00

    Hødd

    1

    -

    Hødd

    1

Partnere

Generalsponsor

Sparebanken Møre