Administrasjon

   
Andrè Nevstad Sindre Eid
Dagleg leiar og Sportssjef Markedssjef
Tlf. dir: 70 00 99 99 Tlf. dir: 70 00 99 96
Mobil: 92 22 22 25 Mobil: 95 70 82 12
E-post: andre@hodd.no E-post: sindre@hodd.no
   
   
   
Per Arve Moldskred Lars-Petter Rønnestad
Dagleg leiar Breiddeavdeling og Driftssjef Mediesjef og Markedskonsulent
Tlf. dir: 70 00 99 95 Tlf. dir: 70 00 99 91
Mobil: 99 41 70 11 Mobil: 97 73 06 58
E-post: per.arve@hodd.no E-post: lars.petter@hodd.no
   
   
   
Kari Mette Sundgot Geir Hansen
Økonomi Sport- og utviklingsleiar
Tlf. dir: 70 00 99 98 Tlf.dir: 70 00 99 97
Mobil: 90 60 16 80 Mobil: 96 90 45 04
E-post: kari.mette@hodd.no E-post: geir@hodd.no
   
   
André Aurvåg Gardshol Tom Vågen
Media og FFO Anleggsassistent
Mobil: 99 54 21 59 Mobil: 90 01 77 78
E-post: gardshol@hodd.no  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

Harald og Reidar
Siste nytt
Høddvoll-minne: Harald Åsland Rise
Harald Åsland Rise sitt beste minne frå gamle Høddvoll.
Kristiansund
Siste nytt
Kristiansund-Hødd på TV2 Zebra
Lokaloppgjeret på søndag er plukka ut som TV-kamp.
Pål Andre Helland
Siste nytt
Høddvoll-minne: Pål Andrè Helland
Pål Andrè Helland om sitt beste minne frå gamle Høddvoll.
Erik Sandal
Siste nytt
Siste fest på gamle Høddvoll
Sjå opplegget og når du kan kjøpe billettar til siste festen på eit fullsatt gamle Høddvo...

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne sida krev Adobe Flash-plugin. Klikk her for å lasta ned nyaste versjon av Flash Plugin.

Sjå fleire videoar

Høddvoll-minne: Harald Åsland...

Kristiansund-Hødd på TV2 Zebr...

Høddvoll-minne: Pål Andrè Helland

Siste fest på gamle Høddvoll

Påmelding busstur til Kristiansund

TV: Sjå perleskåringane mot Ranheim

Mest lest
Ullensaker/Kisa - Hødd 1-1
Ullensaker/Kisa og Hødd spelte i kveld ...

Kampar

Sjå alle
  • 1. divisjon

    borte, 26 oktober 2014 - 13:00

    Kristiansund

    4d 8:57:43

    Kristiansund
  • 1. divisjon

    hjemme, 02 november 2014 - 13:00

    Hødd

    11d 8:57:43

    Hødd
  • 1. divisjon

    hjemme, 31 august 2014 - 18:00

    Hødd

    1

    -

    Hødd

    4

  • 1. divisjon

    borte, 15 september 2014 - 19:00

    Tromsø

    5

    -

    Tromsø

    0

  • 1. divisjon

    hjemme, 21 september 2014 - 15:00

    Hødd

    2

    -

    Hødd

    0

  • 1. divisjon

    borte, 28 september 2014 - 18:00

    Hønefoss

    1

    -

    Hønefoss

    4

  • 1. divisjon

    borte, 05 oktober 2014 - 18:00

    Alta

    1

    -

    Alta

    1

  • 1. divisjon

    hjemme, 19 oktober 2014 - 15:00

    Hødd

    4

    -

    Hødd

    2

Partnere

Generalsponsor

Sparebanken Møre