Administrasjon

   
Andrè Nevstad Sindre Eid
Dagleg leiar og Sportssjef Markedssjef
Tlf. dir: 70 00 99 99 Tlf. dir: 70 00 99 96
Mobil: 92 22 22 25 Mobil: 95 70 82 12
E-post: andre@hodd.no E-post: sindre@hodd.no
   
   
   
Per Arve Moldskred Lars-Petter Rønnestad
Dagleg leiar Breiddeavdeling og Driftssjef Mediesjef og Markedskonsulent
Tlf. dir: 70 00 99 95 Tlf. dir: 70 00 99 91
Mobil: 99 41 70 11 Mobil: 97 73 06 58
E-post: per.arve@hodd.no E-post: lars.petter@hodd.no
   
   
   
Kari Mette Sundgot Geir Hansen
Økonomi Sport- og utviklingsleiar
Tlf. dir: 70 00 99 98 Tlf.dir: 70 00 99 97
Mobil: 90 60 16 80 Mobil: 96 90 45 04
E-post: kari.mette@hodd.no E-post: geir@hodd.no
   
   
André Aurvåg Gardshol Tom Vågen
Media og FFO Anleggsassistent
Mobil: 99 54 21 59 Mobil: 90 01 77 78
E-post: gardshol@hodd.no  
   
   
Dawit Wasihum  
Anleggsassistent  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

Magnus Myklebust
Siste nytt
(Nesten) skadefritt Hødd møter Bryne
Hødd skal prøve å bryte stygg trend mot Bryne.
VIP
Siste nytt
VIP på Hødd-Aafk
No kan du bestille deg VIP på Hødd-Aafk.
Jan
Siste nytt
Jan Roppen fekk erkehøddar-diplomet
Og sju andre fekk også heider for lang og tru innsats i Hødd Fotball.
Lars-Petter Rønnestad
Siste nytt
Ny kamp til inntekt for TV-aksjonen
Hødd arrangerar også i år kamp til inntekt for TV-aksjonen, som i år går til Regnskogfond...

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne sida krev Adobe Flash-plugin. Klikk her for å lasta ned nyaste versjon av Flash Plugin.

Sjå fleire videoar

(Nesten) skadefritt Hødd møte...

VIP på Hødd-Aafk

Jan Roppen fekk erkehøddar-diplomet

Ny kamp til inntekt for TV-aksjonen

Hødd i grøn sone, igjen

Brennsnut-VIP

Mest lest
Ullensaker/Kisa - Hødd 1-1
Ullensaker/Kisa og Hødd spelte i kveld ...

Kampar

Sjå alle

Partnere

Generalsponsor

Sparebanken Møre
NULL