Administrasjon

   
Andrè Nevstad Sindre Eid
Dagleg leiar og Sportssjef Markedssjef
Tlf. dir: 70 00 99 99 Tlf. dir: 70 00 99 96
Mobil: 92 22 22 25 Mobil: 95 70 82 12
E-post: andre@hodd.no E-post: sindre@hodd.no
   
   
   
Per Arve Moldskred Lars-Petter Rønnestad
Dagleg leiar Breiddeavdeling og Driftssjef Mediesjef og Markedskonsulent
Tlf. dir: 70 00 99 95 Tlf. dir: 70 00 99 91
Mobil: 99 41 70 11 Mobil: 97 73 06 58
E-post: per.arve@hodd.no E-post: lars.petter@hodd.no
   
   
   
Kari Mette Sundgot Geir Hansen
Økonomi Sport- og utviklingsleiar
Tlf. dir: 70 00 99 98 Tlf.dir: 70 00 99 97
Mobil: 90 60 16 80 Mobil: 96 90 45 04
E-post: kari.mette@hodd.no E-post: geir@hodd.no
   
   
André Aurvåg Gardshol Tom Vågen
Media og FFO Anleggsassistent
Mobil: 99 54 21 59 Mobil: 90 01 77 78
E-post: gardshol@hodd.no  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

Erik Sandal
Siste nytt
Erik Sandal har signert
31-åringen har signert ei kontrakt ut 2015-sesongen.
Sindre Eid
Siste nytt
Faglig prat med Sindre
Les korleis Hødd-trenaren tenkjer rundt komande sesong.
Hødd-logo
Siste nytt
Årsmøte torsdag kl. 19.00
Vi minner om årsmøtet torsdag 27. november.
Brann
Siste nytt
Slik blir 1. divisjon i 2015
To lokaloppgjer for Hødd og gjensyn med Brann.

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne sida krev Adobe Flash-plugin. Klikk her for å lasta ned nyaste versjon av Flash Plugin.

Sjå fleire videoar

Erik Sandal har signert

Faglig prat med Sindre

Årsmøte torsdag kl. 19.00

Slik blir 1. divisjon i 2015

Kortare opningstid fredag

Frivillig på kampdag i 2015?

Mest lest
Ullensaker/Kisa - Hødd 1-1
Ullensaker/Kisa og Hødd spelte i kveld ...

Kampar

Sjå alle
  • 1. divisjon

    hjemme, 21 september 2014 - 15:00

    Hødd

    2

    -

    Hødd

    0

  • 1. divisjon

    borte, 28 september 2014 - 18:00

    Hønefoss

    1

    -

    Hønefoss

    4

  • 1. divisjon

    borte, 05 oktober 2014 - 18:00

    Alta

    1

    -

    Alta

    1

  • 1. divisjon

    hjemme, 19 oktober 2014 - 15:00

    Hødd

    4

    -

    Hødd

    2

  • 1. divisjon

    borte, 26 oktober 2014 - 13:00

    Kristiansund

    0

    -

    Kristiansund

    4

  • 1. divisjon

    hjemme, 02 november 2014 - 12:00

    Hødd

    0

    -

    Hødd

    3

Partnere

Generalsponsor

Sparebanken Møre